Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

O nás

Firma FM mont s.r.o. sa zaoberá distribúciou a montážou plastových okien, euro okien, hliníkových okien a vchodových dverí.Ponúkame viacero kvalitných a spoľahlivých produktov firmy REALTHERM a Salamander Samozrejmosťou je odborná montáž a široká škála doplnkov ako sú parapetné dosky, žalúzie, vonkajšie rolety, siete proti hmyzu a podobne. Produkty je možné dodať širokej palete farieb, prevedení a tvarov, ktoré upútajú aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Firma ďalej poskytuje bezplatné zameranie

  • cenovú kalkuláciu (predbežnú, celkovú)
  • demontáž okien
  • odvoz starých okien a likvidácia odpadu

 

Firma FM mont s.r.o čerpá zo svojich predošlých dlhoročných skúseností a pôsobenia v oblasti montáže plastových okien a dverí. Nami dodávané plastové okná a plastové dvere majú moderný dizajn vďaka použitiu špičkových európskych profilov. Používame 5 a 6 komorové systémy.


Našou prioritou je spokojný zákazník. Počúvame zákazníka, sme flexibilní, zodpovedný a samozrejmosťou je pre nás aj veľmi krátky časový horizont pre uskutočnenie zákazky pri zachovaní kvality prevedenej práce. Na okná poskytujeme až 5 ročnú záruku a servis už do 48 hodín.

© 2015 FMMONT. All Rights Reserved